מוזיאון הפסיפס

אירועי תרבות

"זיכרון חומרי" - תערוכת בוגרות ובוגרי שנקר

"זיכרון חומרי" - תערוכה של בוגרות ובוגרי שנקר

47
מוזיאון הפסיפס לוד 0

​"זיכרון חומרי"

בוגרות ובוגרי שנקר – הנדסה. עיצוב. אמנות מציגים את תערוכת ״זיכרון חומרי״, בשיתוף עם עיריית לוד והמרכז הארכיאולוגי פסיפס לוד ע"ש שלבי וייט ולאון לוי. בתערוכה, שתוצג בחול המועד סוכות, עבודות במגוון רחב של טכניקות ומדיה שנעשו בארבע השנים האחרונות במסגרת פרויקטי הגמר במחלקות השונות בפקולטה לעיצוב. העיסוק במחקר ובפיתוח חומרים מאפיין את העשייה האקדמית והמחקרית בשנקר הן בפן הטכנולוגי והן בהיבטים העיצוביים והאמנותיים. העבודות בתערוכה יעסקו בשאלה כיצד מעבירים זיכרון באמצעות חומר, צבע וצורה, וינועו על הציר שבין זיכרון אישי לזיכרון קולקטיבי (אמיתי או מדומיין).

נושא התערוכה נבחר בהתאם למיקום התערוכה במוזיאון הפסיפס בלוד, אשר מציג את אחד הפסיפסים המרשימים והשלמים שנתגלו בעולם ומתוארך לתקופה הרומית.

שיח גלריה: 
ביום שלישי, 3.10.2023, בשעה 18:30 יתקיים שיח גלריה בערבית עם סמאח בטחיש, מעצבת ויוצרת בוגרת התואר הראשון בעיצוב תכשיטים ותואר שני בעיצוב בשנקר, יחד עם רזאן מחמד עאסי, בוגרת טרייה של המחלקה לעיצוב טקסטיל, וביאן מוחמד גבארין, בוגרת טרייה של בית הספר לאמנות.
ביום רביעי, 4.10.2023, בעשה 18:30 יתקיים שיח גלריה עם גלית גאון, ראש מרכז שנקר למחקר העיצוב בישראל.

הקודם חזרה הבא
קטגוריות
אודות מוזיאון הפסיפס
בשנת 1996, התגלה במפתיע פסיפס נדיר ומרשים ביופיו בעיר לוד. הפסיפס התגלה במהלך חפירה שמטרתה היתה הצלת ממצאים ארכיאולוגיים לפני הרחבת רחוב החלוץ בעיר, כפי שתכננה העירייה.
שתפו
תודה על פנייתך,
שליחת הבקשה נשלחה בהצלחה
 

אירועים קרובים

לכל האירועים

בשיתוף עם

גיבורים מספרים - הרצאה מעוררת השראה של איתי שגיא, לוחם מגלן
24.6.24, 19:00
לפרטים והזמנות ליחצו כאן

********************************************************************

רוצים לדעת לפני כולם?
מוזמנים להצטרף לניוזלטר של המוזיאון ולהתעדכן ראשונים על האירועים הבאים